شنبه 29 دي 1397 - 13 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 19
کد خبر : 231303
تاریخ انتشار : 27 دی 1396 22:12
تعداد بازدید : 222

دیدار دکتر سروش و دکتر عبدالهی با دکتر عباس نیک روش

دیدار " دکتر سروش " رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت و " دکتر عبداللهی " مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت با " دکتر نیک روش " سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه


" دکتر نیک روش " سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه : 
🔸بیماریهای غیر واگیر مهمترین مشکل  سلامت قابل پیشگیری  جوامع است  و وزارت بهداشت و درمان  نیز نگاه ویژه ای به بیماریهای غیر واگیر و عوامل زمینه ساز آن از جمله تغذیه دارد
🔸دانشکده علوم پزشکی ساوه آمادگی هرگونه همکاری با برنامه های دفتر بهبود تغذیه و اداره بیماریهای غیر واگیر در میهمانشهر شهید ناصری دارد .
🔸ارائه خدمات به اتباع افاغنه  ، وظیفه سیستم سلامت و یک تکلیف در حوزه سلامت است  و ما برنامه ها و اقدامات خود را در جهت حفط و ارتقاء  سلامت اتباع افاغنه پیگیری می نماییم .
🔴 "دکتر عبداللهی " مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت :
🔸حمایت های دانشکده علوم پزشکی و معاونت بهداشتی از فعالیت ها و برنامه های دفتر بهبود تغذیه قابل تقدیر است .
🔸در صددیم در این مهمانشهر برنامه و مداخلاتی را به اجر بگذاریم و این برنامه ها  را بعنوان الگو به سایر مهمانشهرهای کل کشور تعمیم دهیم .
🔸مداخلات سایر سازمانهایی که به مهمانشهر خدمات ارائه می نمایند باید در جهت مشکلات اولویت دار برنامه ریزی و اجرا گردد.
 🔴 "دکتر سروش " رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت :
🔸در حال حاضر نام میهمانشهر شهید ناصری در ژنو ثبت شده است و این حاصل اقدامات ، دلسوزی و تلاش همکاران معاونت بهداشتی  و حمایت هاو سیاست های صحیح این دانشکده است .
🔴 "دکتر نظری " معاون بهداشتی دانشکده  :
🔸حدود 5500 نفر اتباع افاغنه در این میهمانشهر ساکن هستند  یکی از وظایف  سیستم سلامت توجه و پیگیری زنان باردار در معرض خطر و مشکلات مرگ مادر در این گروه می باشد .   


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد