دوشنبه 28 خرداد 1397 - 5 شوال 1439 - 2018 ژوئن 18
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 194079
تاریخ انتشار : 5 آبان 1395 8:43
تعداد مشاهدات : 761

تقدیر و تشکر رئیس دانشکده علوم پزشکی از پرسنل دانشکده

به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه پرسنل درزمینه سفر وزیر بهداشت و درمان جناب آقای هاشمی تقدیم می دارم.

بسمه تعالی

 

شور شیرین تلاش های بی وقفه و صادقانه در سایه تعامل سازنده همکاران ،  بازدید پر برکت وزیر محترم بهداشت و درمان از دانشکده علوم پزشکی ساوه را به رویدادی بزرگ و به یاد ماندنی در تاریخ این دانشکده تبدیل نمود.

بر خود فرض می دانم به یمن  پاسداشت همت وثیق ، تلاش های ستودنی ، تاثیر گذار و خستگی ناپذیر جنابعالی مراتب سپاس و تجلیل خالصانه خود را تقدیم نمایم. بی شک خدمات بی شائبه و زحمات ارزشمند شما برگ زرین و پر افتخاری بر صفحات رنگین عرصه سلامت در دیار کهن و اصیل ساوه و زرندیه نقش خواهد بست.

هر چند ایمان واثق دارم این واقعه شکوهند نقطه عطف و فصل رویش و خیزش دوباره در جهت تلاش مضاعف در سایه رهنمود های ارزشمند وزیر بهداشت و درمان جناب آقای دکتر هاشمی با همراهی تجارب گران سنگ شما عزیزان در ارتقاء روزافزون این دانشکده فراهم خواهد نمود.

امید دارم با توکل به خداوند منان و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت در همه عرصه های خدمت گزاری در نظام سلامت گام های مستحکم و مستمری که مورد رضایت خداوند متعال است بردارید.

 

دکتر جلیل کوهپایه زاده

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد