دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 8 شعبان 1439 - 2018 آوريل 23
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191914
تاریخ انتشار : 5 مهر 1395 14:5
تعداد مشاهدات : 611

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ؛

برگزاری سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان زرندیه با حضور رئیس ، معاونین و مدیران دانشکده علوم پزشکی و اعضاء کارگروه در محل فرمانداری این شهرستان

سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان زرندیه با حضور رئیس ، معاونین و مدیران دانشکده علوم پزشکی و اعضاء کارگروه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید .


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ، رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به سومین سالگرد تاسیس دانشکده علوم پزشکی اشاره نمود و گفت :

درطی سه سال گذشته دانشکده علوم پزشکی ساوه ، در راستای تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت حرکت نمود و با انجام اقدامات موفق در جهت ایجاد زیر ساخت ها و تثبیت اهداف پیش بینی شده دانشکده حرکت نمود .

دکتر کوهپایه زاده افزود همچنان درحال بذر پاشی هستیم و هنوز به زمان نهایی چیدن محصول نرسیده ایم و امیدواریم آثار فعالیت های انجام شده در طی این سه سال در سالهای بعد هرچه بیشتر توسط مردم شریف تحت پوشش لمس گردد .

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در ادامه به اقدامات حوزه سلامت در شهرستان زرندیه اشاره نمود و گفت:

در آغاز تاسیس دانشکده علوم پزشکی ساوه ، شهرستان زرندیه در حوزه سلامت از شهرهای هم طراز خود بسیار عقب تر بود و با اقدامات این سه سال اکنون شاهد بهبود کیفیت ارائه خدمات تشخیصی ، درمانی و بهداشتی  هستیم .

دکتر کوهپایه زاده افزود ، رتبه اعتبار بخشی بیمارستان شهدای آسیابک زرندیه ، در طی این سه سال از گرید 4 به گرید 2 ارتقاء یافت و این درحالی است که بخشهای CCU و قلب این بیمارستان به گرید 1 ارتقاء یافته است و  تعداد متخصصان از 6 متخصص به 23 متخصص افزایش یافت و با افتتاح کلینیک تخصصی در ماههای آینده در مجاورت بیمارستان آسیابک خدمات سرپایی به شکل کامل تری ارایه خواهد شد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در خصوص پرونده الکترونیک سلامت ابراز نمود تا پایان دوره جهار ساله دولت  یازدهم تمام اطلاعات سلامت مردم تحت پوشش در شهر و روستا در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) درج خواهد شد و مردم از خدمات الکترونیکی سلامت بهره مند خواهند شد .

دکتر کوهپایه زاده همچنین اسناد منطقه ای تغذیه ، NCD  و بهداشت روان را اولویت های همگانی سلامت در سطح منطقه ای دانست .

در ادامه مهندس کردی فرماندار زرندیه با تشکر از ریاست دانشکده و معاونین دانشکده و اعضاء کارگروه شهرستان زرندیه از اعضاء کارگروه خواست تا با معرفی سامانه الکترونیک سلامت به سازمانهای مربوطه به تسریع تکمیل پرونده الکترونیک سلامت  کمک نمایند .

مهندس کردی همچنین از استقرار ستاد انتقال خون با استقرار پزشک و پرستار جهت تسهیل اهداء خون در شهرستان زرندیه خبر داد .

جلسه با پیگیری مصوبات صورتجلسه قبل و بحث و گفتگو پیرامون دستور جلسه ادامه یافت .


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد